Продукція > KGP ELECTRONICS > CC7W180-350CG TRIAC
CC7W180-350CG TRIAC
CC7W180-350CG TRIAC KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 7W; 12÷20VDC; 180÷350mA; 220÷240VAC
IP rating: IP20
Application: LED
Kind of power supply: LED
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -20...50°C
Body dimensions: 88x41x23mm
Output current: 180...350mA
Number of outputs: 1
Supply voltage: 220...240V AC
Power: 7W
Output voltage: 12...20V DC
Efficiency: 77%
Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
Power supply unit features: dimming control
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 7W; 12÷20VDC; 180÷350mA; 220÷240VAC, IP rating: IP20, Application: LED, Kind of power supply: LED, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -20...50°C, Body dimensions: 88x41x23mm, Output current: 180...350mA, Number of outputs: 1, Supply voltage: 220...240V AC, Power: 7W, Output voltage: 12...20V DC, Efficiency: 77%, Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP, Operating modes: constant current, Power supply unit features: dimming control.