CC9012-80
CC9012-80 Quantic Croven
CC9012-80.pdf
Виробник: Quantic Croven
Description: 80 MHz, SC Cut, 3rd OT, SM1 Hold
Packaging: Tray
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: Series
Size / Dimension: 0.320" L x 0.320" W (8.13mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±4ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 80 MHz
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 80 MHz, SC Cut, 3rd OT, SM1 Hold, Packaging: Tray, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: Series, Size / Dimension: 0.320" L x 0.320" W (8.13mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Frequency Tolerance: ±4ppm, Operating Mode: 3rd Overtone, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 80 MHz.