CC9SA208-60HZ Carlo Gavazzi Inc.
CC9-CC22.pdf
Виробник: Carlo Gavazzi Inc.
Description: RLY CONT 3P 208V 60HZ 1NO/1NC
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 208VAC
Operating Temperature: -5°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 9 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
Must Release Voltage: 62.4 VAC
Must Operate Voltage: 176.8 VAC
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RLY CONT 3P 208V 60HZ 1NO/1NC, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 208VAC, Operating Temperature: -5°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 9 A, Switching Voltage: 690VAC - Max, Must Release Voltage: 62.4 VAC, Must Operate Voltage: 176.8 VAC, Part Status: Active.
Інші пропозиції CC9SA208-60HZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC9SA208-60HZ CC9SA208-60HZ Виробник : Carlo Gavazzi CC9_CC22-1804483.pdf Contactors - Electromechanical 3P CONT S 208V 60HZ 1NO1NC