Продукція > NORCOMP INC. > CCA-000-I24R139
CCA-000-I24R139
CCA-000-I24R139 Norcomp Inc.
Виробник: Norcomp Inc.
Description: CABLE USB PNL MNT 2MM 8POS 24"
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук