CCASMA-MM-LL142-24
CCASMA-MM-LL142-24 Crystek Corporation
LL142A.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24"
Packaging: Bag
Features: Armored Cable, Shielded, Stainless Steel
Color: Silver
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24", Packaging: Bag, Features: Armored Cable, Shielded, Stainless Steel, Color: Silver, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCASMA-MM-LL142-24 CCASMA-MM-LL142-24 Виробник : Crystek Corporation LL142A.pdf RF Cable Assemblies 18GHz Lo Loss Cable M/M SMA Conn. 24in