CCASMA-MM-LL142-36
CCASMA-MM-LL142-36 Crystek Corporation
LL142A.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: RF CABLE SMA ARMOR LOWLOSS 18GHZ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Cable Assemblies 18GHz Lo Loss Cable M/M SMA Conn. 36in.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCASMA-MM-LL142-36 CCASMA-MM-LL142-36 Виробник : Crystek Corporation CCASMA-MM-LL142-29794.pdf RF Cable Assemblies 18GHz Lo Loss Cable M/M SMA Conn. 36in