CCASMA-MM-LL142-48
CCASMA-MM-LL142-48 Crystek Corporation
CCASMA-MM-LL142-29794.pdf
Виробник: Crystek Corporation
RF Cable Assemblies 18GHz Lo Loss Cable M/M SMA Conn. 48in
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 4', Packaging: Bag, Features: Armored Cable, Shielded, Stainless Steel, Color: Silver, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Features: Armored Cable, Shielded, Stainless Steel
Color: Silver
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms