CCASMA-MM-LL142-60
CCASMA-MM-LL142-60 Crystek Corporation
LL142A.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Packaging: Bag
Features: Armored Cable, Shielded, Stainless Steel
Color: Silver
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 5', Packaging: Bag, Features: Armored Cable, Shielded, Stainless Steel, Color: Silver, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCASMA-MM-LL142-60 CCASMA-MM-LL142-60 Виробник : Crystek Corporation CCASMA-MM-LL142-29794.pdf RF Cable Assemblies 18GHz Lo Loss Cable M/M SMA Conn. 60in