CCBNCCL-MC-30
CCBNCCL-MC-30 Crystek Corporation
RG174.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: TEST LEAD BNC TO GATOR 30"
Packaging: Bulk
Color: Black and Red
Wire Gauge: 26 AWG
Temperature Range: -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C)
Configuration: BNC to Alligator
Cable Type: RG-174/U
1st Connector: BNC, Male Plug
2nd Connector: Alligator Clip, Insulated (2)
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length: 30.0" (762.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BNC TO GATOR 30", Packaging: Bulk, Color: Black and Red, Wire Gauge: 26 AWG, Temperature Range: -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C), Configuration: BNC to Alligator, Cable Type: RG-174/U, 1st Connector: BNC, Male Plug, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated (2), Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 30.0" (762.00mm), Part Status: Active.