CCD-110E152MK035
CCD-110E152MK035 Trigon Components
CCD_Safety-1.pdf
Виробник: Trigon Components
Description: CAP CER 1500PF 760V Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 760V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 760V Y5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 760V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y1, Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.