CCD-208B471KK72
CCD-208B471KK72 Trigon Components
CCD_Safety-1.pdf
Виробник: Trigon Components
Description: CAP CER 470PF 250V Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 250V Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.