CCD-209B561KK72
CCD-209B561KK72 Trigon Components
CCD_Safety-1.pdf
Виробник: Trigon Components
Description: CAP CER 560PF 250V Y5P RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 560PF 250V Y5P RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 pF.