Продукція > TRIGON COMPONENTS > CCD-B09E222M302L7TE
CCD-B09E222M302L7TE
CCD-B09E222M302L7TE Trigon Components
201611301958461012.pdf
Виробник: Trigon Components
Description: CAP CER 2200PF 3KV Y5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 3KV Y5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.