Продукція > TRIGON COMPONENTS > CCD-WOOE222Z632L02
CCD-WOOE222Z632L02
CCD-WOOE222Z632L02 Trigon Components
2017116253573519.pdf
Виробник: Trigon Components
Description: CAP CER 2200PF 6KV Y5U RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 6KV Y5U RADIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.