CCD040681
CCD040681 Quantic Evans
CC_Datasheet_063021_33383510.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 40 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D, Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 40 V.