CCESMA-MM-SS402-36
CCESMA-MM-SS402-36 Crystek Corporation
SS402EZEE.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: COAX CBL SMA TO SMA 36"
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 4.14mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 36", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 4.14mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.