CCESMA-MM-SS402-72
CCESMA-MM-SS402-72 Crystek Corporation
SS402EZEE.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 6'
Color: Blue
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 4.14mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 6', Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 4.14mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCESMA-MM-SS402-72 CCESMA-MM-SS402-72 Виробник : Crystek Corporation SS402EZEE.pdf RF Cable Assemblies SS402 Precision Coax Cable, SMA Male/Male, Straight/Straight 72" length