Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCHD-575-50-125.000
CCHD-575-50-125.000
CCHD-575-50-125.000 Crystek Corporation
CCHD-575.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.200" W (7.50mm x 5.08mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.200" W (7.50mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.