Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCHD-950-50-45.1584
CCHD-950-50-45.1584
CCHD-950-50-45.1584 Crystek Corporation
CCHD-950.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 45.1584MHZ HCMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Frequency: 45.1584 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 45.1584MHZ HCMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Frequency: 45.1584 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCHD-950-50-45.1584 CCHD-950-50-45.1584 Виробник : Crystek Corporation CCHD_950-2998865.pdf Standard Clock Oscillators 45.1584MHz 3.3Volt 0C +70C 50ppm