Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCHD-957X-25-49.152
CCHD-957X-25-49.152 Crystek Corporation
CCHD-957.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Frequency: 49.152 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Frequency: 49.152 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CCHD-957X-25-49.152
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCHD-957X-25-49.152 Виробник : Crystek Corporation CCHD_957-41401.pdf Standard Clock Oscillators 16.000 MHz Ultra-Low Phase Noise CMOS VCXO & XO Oscillators