CCK26.5-MM-190-48
CCK26.5-MM-190-48 Crystek Corporation
190.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: RFCABLE M/M LOW LOSS 26.5GHZ 48"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCK26.5-MM-190-48 CCK26.5-MM-190-48 Виробник : Crystek Corporation 190.pdf RF Cable Assemblies 26.5GHz 48 inch IL <.5dB/ft @26.5GHz