CCK40-MM-160-30
CCK40-MM-160-30 Crystek Corporation
160.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: RF CABLE M/M LOW LOSS 40GHZ
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Cable Assemblies 2.9mm(K)/2.9mm(K) Low Loss 40GHz S/S.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCK40-MM-160-30 CCK40-MM-160-30 Виробник : Crystek Corporation CCK-40-MM-160-14795.pdf RF Cable Assemblies 2.9mm(K)/2.9mm(K) Low Loss 40GHz S/S