CCK40-MM-160-48
CCK40-MM-160-48 Crystek Corporation
160.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM
Features: Shielded, Stainless Steel
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 4.06mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM, Features: Shielded, Stainless Steel, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 4.06mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCK40-MM-160-48 CCK40-MM-160-48 Виробник : Crystek Corporation 160.pdf RF Cable Assemblies 2.9mm(K)/2.9mm(K) Low Loss 40GHz S/S