Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCLD-033X-50-100.000
CCLD-033X-50-100.000 Crystek Corporation
CCLD_033-3392617.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Standard Clock Oscillators 100MHz 50ppm 5 x 7mm SMD LVDS Clock Oscillator
на замовлення 566 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук