CCMR03.5T
CCMR03.5T Littelfuse Inc.
media?resourcetype=datasheets&itemid=4443e5f6-97ee-4206-9abe-9e155371a03e&filename=ccmr-datasheet
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 3.5A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Applications: Motor Protection
Approval Agency: CE, UL
Class: CC
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 300kA AC, 20kA DC
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Voltage Rating - DC: 300 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget), Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 3.5A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Applications: Motor Protection, Approval Agency: CE, UL, Class: CC, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 300kA AC, 20kA DC, Voltage Rating - AC: 600 VAC, Voltage Rating - DC: 300 VDC.