CCMR17.5T
CCMR17.5T Littelfuse Inc.
media?resourcetype=datasheets&itemid=4443e5f6-97ee-4206-9abe-9e155371a03e&filename=ccmr-datasheet
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/500VDC
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 17.5A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Applications: Motor Protection
Approval Agency: CE, CSA, UL
Class: CC
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 600 V
Voltage Rating - DC: 500 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/500VDC, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget), Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 17.5A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Applications: Motor Protection, Approval Agency: CE, CSA, UL, Class: CC, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC, Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 600 V, Voltage Rating - DC: 500 V.