CCMR6.25T
CCMR6.25T Littelfuse Inc.
media?resourcetype=datasheets&itemid=5001cec6-5012-4f52-892e-e2bac7062126&filename=ccmr-datasheet%22
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE CRTRDGE 6.25A 600VAC/250VDC
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 6.25A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Applications: Motor Protection
Approval Agency: CE, CSA, UL
Class: CC
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 300kA AC, 20kA DC
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Voltage Rating - DC: 250 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CRTRDGE 6.25A 600VAC/250VDC, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget), Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 6.25A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Applications: Motor Protection, Approval Agency: CE, CSA, UL, Class: CC, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 300kA AC, 20kA DC, Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 600 VAC, Voltage Rating - DC: 250 VDC.