CCMX-MM-RG178-18
CCMX-MM-RG178-18 Crystek Corporation
RG178.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: CBL ASSY MMCX PLUG TO PLUG 18"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: MMCX to MMCX
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: MMCX Plug
2nd Connector: MMCX Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY MMCX PLUG TO PLUG 18", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 18.00" (457.20mm), Style: MMCX to MMCX, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: MMCX Plug, 2nd Connector: MMCX Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCMX-MM-RG178-18 CCMX-MM-RG178-18 Виробник : Crystek Corporation RG178.pdf RF Cable Assemblies DC-6GHz RG178 18 in. MMCX Str./Str.