CCMX2-MM-RG178-12
CCMX2-MM-RG178-12 Crystek Corporation
RG178.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: COAX CBL MMCX TO MMCX 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: MMCX to MMCX
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector: MMCX Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 436 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL MMCX TO MMCX 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: MMCX to MMCX, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: MMCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: MMCX Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCMX2-MM-RG178- 12 CCMX2-MM-RG178- 12 Виробник : Crystek Corporation RF Cable Assemblies DC-6GHz RG178 12 in. MMCX RA/RA