CCN-MM-LL142-144 Crystek Corporation
LL142-268220.pdf
Виробник: Crystek Corporation
RF Cable Assemblies N-MALE/N-MALE CABLE 144" 18GHz 50ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук