CCN-MM-LL335-36
CCN-MM-LL335-36 Crystek Corporation
LL335-15005.pdf
Виробник: Crystek Corporation
RF Cable Assemblies 36in Type N M/M Loss.22dB/ft at18GHz
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 36", Features: Shielded, Stainless Steel, Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Cable Type: 7.44mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCN-MM-LL335-36 CCN-MM-LL335-36 Виробник : Crystek Corporation LL335.pdf Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 36"
Features: Shielded, Stainless Steel
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Cable Type: 7.44mm OD Coaxial Cable
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms