CCN-MM-LL335-48 Crystek Corporation
LL335.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 48"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Cable Assemblies 48in Type N M/M Loss.22dB/ft at18GHz.
Інші пропозиції CCN-MM-LL335-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCN-MM-LL335-48 CCN-MM-LL335-48 Виробник : Crystek Corporation LL335-15005.pdf RF Cable Assemblies 48in Type N M/M Loss.22dB/ft at18GHz