CCN-MM-LL335-60
CCN-MM-LL335-60 Crystek Corporation
LL335-15005.pdf
Виробник: Crystek Corporation
RF Cable Assemblies 60in Type N M/M Loss.22dB/ft at18GHz
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCN-MM-LL335-60 Виробник : Crystek Corporation LL335.pdf Description: RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 60"