CCN-MM-RG58-24
CCN-MM-RG58-24 Crystek Corporation
RG58.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції CCN-MM-RG58-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCN-MM-RG58-24 CCN-MM-RG58-24 Виробник : Crystek Corporation RG58.pdf RF Cable Assemblies 24" RG58 N-Type Straight Male/Male