CCN-MM-RG58-36
CCN-MM-RG58-36 Crystek Corporation
RG58.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 36"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 36", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції CCN-MM-RG58-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCN-MM-RG58-36 CCN-MM-RG58-36 Виробник : Crystek Corporation RG58.pdf RF Cable Assemblies 36" RG58 N-Type Straight Male/Male