CCO-983-100.000 Crystek Corporation
CCO-983_985.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC XO 100.000MHZ SINE WAVE SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CCO-983-100.000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCO-983-100.000 CCO-983-100.000 Виробник : Crystek Corporation CCO-983_985-179943.pdf Standard Clock Oscillators 100MHz 50ppm