Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCPD-034-50-212.500
CCPD-034-50-212.500
CCPD-034-50-212.500 Crystek Corporation
CCPD-034.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 212.5 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 212.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCPD-034-50-212.500 CCPD-034-50-212.500 Виробник : Crystek Corporation CCPD-034-184859.pdf Standard Clock Oscillators 212.5MHz