Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCPD-034X-50-311.040
CCPD-034X-50-311.040
CCPD-034X-50-311.040 Crystek Corporation
CCPD-034.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 311.0400MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 311.04 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 311.0400MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 311.04 MHz, Base Resonator: Crystal.