Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCPD-575X-20-80.000
CCPD-575X-20-80.000
CCPD-575X-20-80.000 Crystek Corporation
CCPD-575.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Standard Clock Oscillators LVPECL 20ppm 80MHz -40C to 85C 3.3V
на замовлення 645 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 80.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.200" W (7.50mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Frequency: 80 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCPD-575X-20-80.000 CCPD-575X-20-80.000 Виробник : Crystek Corporation CCPD-575.pdf Description: XTAL OSC XO 80.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.200" W (7.50mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 80 MHz