Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCPD-912X-25-155.52
CCPD-912X-25-155.52 Crystek Corporation
CCPD-912.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Frequency: 155.52 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Frequency: 155.52 MHz, Base Resonator: Crystal.