CCR05CG222FMV
CCR05CG222FMV KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 50V C0G 1% Radial 5.08mm (1%FR) 125°C Bag
Написати відгук