Продукція > KEMET > CCR05CG470JRVTR
CCR05CG470JRVTR
CCR05CG470JRVTR Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 47pF 200V CG 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук