CCR06CG102FS KYOCERA AVX
CCR05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 200V NP0 RADIAL
Tolerance: ±1%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 200V NP0 RADIAL, Tolerance: ±1%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Failure Rate: S (0.001%), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.