Продукція > AVX > CCR06CG183FMV
CCR06CG183FMV AVX
126ccr05-09.pdf
Виробник: AVX
Cap Ceramic 0.018uF 50V C0G 1% Radial 5.08mm (1%FR) 125°C Bag
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук