Продукція > KEMET > CCR06CG183FPV
CCR06CG183FPV
CCR06CG183FPV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.018uF 50V CG 1% Radial 5.08mm (0.1%FR) 125°C Bulk
Написати відгук