CCR06CG222FPV KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 1% Radial 5.08mm (0.1%FR) 125°C Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук