Продукція > KEMET > CCR06CG472FRVTR
CCR06CG472FRVTR
CCR06CG472FRVTR Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.0047uF 100V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C T/R
Написати відгук