CCR07CG104GM
CCR07CG104GM KYOCERA AVX
CCR05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Tolerance: ±2%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: CG
Size / Dimension: 0.480" L x 0.140" W (12.19mm x 3.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Thickness (Max): 0.140" (3.55mm)
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RADIAL, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Tolerance: ±2%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: CG, Size / Dimension: 0.480" L x 0.140" W (12.19mm x 3.56mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Thickness (Max): 0.140" (3.55mm), Failure Rate: M (1%), Capacitance: 0.1 µF.