CCR10.0MXC8T
CCR10.0MXC8T TDK Corporation
CCR%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CERAMIC RES 10.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Built in Capacitor
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.031" (0.79mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 18 pF
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 10 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 10.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Built in Capacitor, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.031" (0.79mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 18 pF, Impedance: 40 Ohms, Frequency: 10 MHz.