Продукція > L-COM > CCS316-010
CCS316-010
CCS316-010 L-com
Виробник: L-com
Description: CA SMA M/SMA M RG316/U 10""
Packaging: Bag
Color: Brown
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -70°C ~ 200°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CA SMA M/SMA M RG316/U 10"", Packaging: Bag, Color: Brown, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -70°C ~ 200°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.